REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Sposoby na oszczędzanie przez kupowanie - REKLAMA

Dodał: may

Data dodania: 2018-09-12

Czy też masz tak, że przeglądasz katalogi sklepów, wybierasz produkty, które przykuwają twoją uwagę i… uświadamiasz sobie, że za dużo wydajesz na zakupy? Czy wtedy też marzysz o rozwiązaniu na odwieczny problem w postaci rosnących wydatków na zakupy? A co, jeśli istnieje sposób na to, żeby nie musieć stosować wyrzeczeń kosztem innych rzeczy i odmawiać sobie przyjemności? Poznaj sposób na oszczędzanie pieniędzy poprzez… ich wydawanie!

Reklama

 

Poznaj cashback

Cashback oznacza zwrot gotówki, czyli w zasadzie część pieniędzy z zakupów wróci w nasze ręce i portfele. Jak się za to zabrać? Wygląda to jak zwyczajne zakupy online, gdzie do dyspozycji mamy sklepy, katalogi i produkty. Zaczynamy więc od szukania sklepu, w którym zamierzamy udać pieniądze, a następnie kupujemy, płacimy i czekamy na zwrot. Zakupy z funkcją cashback umożliwia serwis Tipli, gdzie rejestracja i prowadzenie konta są za darmo, a dzięki partnerskim sklepom Tipli (notabene których jest ponad 400) zakupy staną się niesamowitą okazją do oszczędzenia. Dzięki zakupom z funkcją cashback można otrzymać aż do 25% zwrotów kosztów!

Sklep modowy w Twoim domu

Kto powiedział, że zakupy muszą zaczynać się i kończyć w galerii handlowej? Teraz możemy zrobić to szybciej, wygodniej, i taniej. Bez stania w kolejkach do kas i przymierzalni, bez gonitwy po różnych oddziałach sklepu i bez zamartwiania się o godziny otwarcia i dni wolne. Zakupów modowych można śmiało dokonać za pomocą komputera, a nawet smartfona. Zamówione produkty zostaną dostarczone pod nasz adres, a na ewentualne zwroty mamy aż 30 dni. Ewentualne, bo oczywiście nigdy nie nastawiamy się na nieudane zakupy.

Wyobraźmy sobie sytuację, w której żona zwraca się do męża trzymając w dłoni paczkę: „Kochanie, kupiłam sobie online nowe buty!”. I w tej sytuacji, zamiast wspominać o cenie zakupu, co żona mogłaby chcieć pominąć, może wspomnieć o tym ile udało się jej zaoszczędzić! Żona bowiem mogła wykorzystać jeden z partnerskich sklepów Tipli na zakupy, jak np. Bonprix, skorzystała z funkcji cashback i odzyskała do 4 % wartości swoich zakupów. To się nazywa połączyć przyjemne z pożytecznym.

Dla elektromaniaków

Obracamy się w świecie technologii i sprzętów elektroniczych wiemy, że takie zakupy potrafią nieźle obciążyć nasz budżet. Dzisiaj bez takich sprzętów życie byłoby o wiele trudniejsze. Wstajemy rano dzięki funkcji budzika w smartfonie, ekspres do kawy serwuje nam energię w płynie, a za jakiś czas zasiadamy przy biurku z laptopem przed oczyma. Laptopów używamy do zarówno do zarabiania pieniędzy i jak i ich wydawania, poprzez pracę i zakupy. Oddawanie się ulubionemu hobby, relaksowanie się w ogrodzie też staje się łatwiejsze z wykorzystaniem różnych sprzętów. Przed pójściem spać włączamy telewizor, żeby obejrzeć coś lekkiego bądź wykorzystujemy odtwarzacz do słuchania ulubionej muzyki. W codzienności technologicznej można się czasem zagubić, ale warto pamiętać o sposobach na oszczędne kupowanie.

Dobrze jest mieć zatem zaufane źródło zakupów, tak jak oferta w sklepach Sferis, gdzie na bieżąco możemy zaopatrywać się w kolejne produkty i zyskać do 3% zwrotu za zakupy. Dzięki takim zabiegom nie nadszarpujemy jednocześnie za mocno domowego budżetu.

Świat okazji Allegro

Allegro jest jednym z najpopularniejszych polskich serwisów oferujących zakupy online. Jest doskonałą alternatywą dla zakupów stacjonarnych, gdzie nie zawsze znajdziemy wszystko to, czego szukamy. Kupowanie online ma to do siebie, że mamy zebrane specyfikacje produktów, opinie o sklepie i możliwości wysyłki do wyboru. A co najważniejsze, w czasie zakupów siedzimy wygodnie w fotelu przeskakując między ofertami, w poszukiwaniu tej najlepszej. W przypadku szukania najlepszych ofert warto mieć ze sobą zniżki Allegro aż do 70% na wybrany asortyment, co z całą pewnością uatrakcyjni zakup. Udane zakupy przekładają się na dobre samopoczucie, a to z kolei na zdrowie. Zatem udane zakupy to gwarancja zdrowia, dlatego warto je robić jak najkorzystniej.

 

 

(tekst i fot. mat. sponsora)

Podziel się:
« wstecz