Spotkanie blogerek w Hrubieszowie

W ostatnią sobotę (23.02) w hrubieszowskiej restauracji Magistrat, gdzie nowy odcinek programu „Kuchenne Rewoucje” kreciła Magda Gessler, miało miejsce spotkanie blogerek.

Reklamy

Wszystko zaczęło się o godzinie 13. W spotkaniu tym uczestniczyły nie tylko blogerki ale i zaszczyciła nas swoją obecnoscią Pani Justyna, przedstawicielka firmy Pilomax. Opowiedziała nam wiele ciekawych rzeczy odnośnie produktów, swojej pracy ale i była bardzo ciekawa, jak zaczęła się nasza przygoda z blogiem.

Każda z uczestniczek chętnie opowiadała o swoich doświadczeniach i o tym, jak wygląda jej praca. Pani Justyna przywiozła ze sobą upominki w postaci firmowych produktów, za co jesteśmy bardzo wdzięczne.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Dzieliłyśmy się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniem i tym, jak postrzegamy swoją nietypową działalność. Stwierdziłyśmy, że coraz wiecej osób w kwestii wyboru kosmetyków czy ubioru sugeruje się opinią blogerek. Dlatego poważnie traktujemy swoje blogi, prowadzimy je z pasją i zaangażowaniem, aby mogły służyć innym.

Kulminacją naszego spotkania było rozpakowywanie upominków, które tak liczne dostałyśmy od firm (nie tylko kosmetycznych). A oto marki, które zechciały sponsorować nasze spotkanie: Skarby Maroka, Pachnąca Szafa, Floslek, Sulphur, Ziaja, Totilu, Probody, Decosowa, ABC-Uroda, Puregueen, Skworcu, Perfecta, Barilla, Orientana, Pollena, Tymofarm, Naturalne-kosmetyki, Mariza, Foodcare, Pilomax, Betty, Kupiec, Bandi, Safira, LemonLovely, Bath and Body Works.

Bardzo dziękujemy za tak liczne zaangażowanie. Wszystkie uczestniczki są wspaniałymi dziewczynami, miło było spotkać się, wymienić cenne rady i choć w małym stopniu poznać się. Z pewnością nie jest to ostatnie takie spotkanie w tym gronie.

 

Tekst i fot. Organizator