Święto Kobiet w SOSW

Dzień 8 marca tradycyjnie jest w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Hrubieszowie dniem wyjątkowym i bardzo uroczystym. Tegoroczne Święto Kobiet również takie było.

Reklamy

 

„Dzisiaj dzień piękny, uroczysty!

Taki dzień raz w roku się zdarza,

Gdy 8 Marca z gwarem wiosny,

Zabłyśnie z kartek kalendarza.”


Dzień 8 marca tradycyjnie jest w naszej placówce dniem wyjątkowym i bardzo uroczystym. Tegoroczne Święto Kobiet również takie było. O godzinie 10.30 wszyscy – zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy obsługi i uczniowie zgromadzili się na przystrojonej i oświetlonej rześkim marcowym słoneczkiem sali gimnastycznej. Hasło„8 marca” wprowadzało nas w odświętny nastrój. Za chwilę czekała nas niespodzianka – występ uczniów szkoły zawodowej i gimnazjum oraz nauczycieli.

W ciekawej telewizyjnej scenerii, pełnej wiosennych kwiatów przedstawiono montaż słowno – muzyczny, były informacje ze świata, sportowe oraz pokaz mody dla pań oraz obejrzeliśmy kolejny odcinek „telenoweli.” Na koniec występu, można byłoby wywnioskować „Nudno byłoby bez kobiet, więc wiwat kobiety!”

Występ bardzo podobał się wszystkim zgromadzonym na sali, a uśmiechnięte twarze pań i dziewczynek przekonywały, że miłe życzenia zdrowia, Śszczęścia, radości oraz … „mniej zmartwień na głowie” sprawiły wszystkim wiele przyjemności.info i fot. PZPSW