Takie akcje w Hrubieszowie nie zdarzają się często!

Czemu masz mieć jedną sztukę skoro możesz mieć dwie? O czym mowa? O okularach! Coraz więcej osób potrzebuje okularów i okazuje się że nie musi to być coś strasznego, a wręcz odwrotnie – okulary stają się elementem mody i np. wyznacznikiem charakteru osoby, która je nosi. Więc nie jedna para a dwie, ale w cenie jednej! Jak? Odpowiedź to niezwykła promocja w salonie Okularium.

Reklamy

Artykuł sponsorowany

 

Cenisz sobie różnorodność i chcesz mieć okulary, które będą pasować na każdą okazję? A może znowu jesteś zmuszony czekać kilka dni, aż Twoje okulary zostaną naprawione i nie widzisz teraz wyraźnie? Salon optyczny Okularium odpowiada na Twoje potrzeby i przygotował nową promocję – 2 pary okularów w cenie 1. Co to oznacza? Każdy, któ zakupi okulary, ma możliwość otrzymać drugą parę gratis. To niezwykła okazja dla osób, które na codzień potrzebują dwóch par okularów, jednych „do chodzenia”, a drugich do czytania. Teraz obie pary można zakupić w cenie jednej. To dobry moment także na to, żeby wykonac okulary zapasowe, jeśli czesto je gubisz lub szybko niszczysz. Więcej! Jeśli okularów potrzebujesz Ty i ktoś z Twoich najbliższych, to przyjdźcie do Okularium razem. Firma zapewnia, że szczegóły promocji przewidują również taką możliwość.

Nie zapomnij także o trwającej akcji bezpłatnych badań wzroku. Regularne badanie wzroku u oprometrysty to podstawa do zapewnienia sobie wyraźnego widzenia. Wizyta w gabinecie optometrycznym obejmuje szczegółowe badanie wzroku, z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu i rożnego rodzaju testów. Miejscem, w którym będzie można się zbadać oraz skorzystać z promocji to istniejący w naszym mieście salon Okularium.

O szczegóły aktualnej promocji pytaj w salonie optycznym.

W imieniu załogi oraz właścicieli firmy, serdecznie zapraszamy.

 

Salon Optyczny Okularium

ul. Narutowicza 31

22-500 Hrubieszów

tel. 84 618 31 92

 

fot. materiał sponsora