Tomasz Wojciech Antoniuk: Szanowni Państwo, Mieszkańcy Hrubieszowa, Powiatu i Ziemi Lubelskiej!

Wierzę, że mieszkańcy Hrubieszowa i Ziemi Lubelskiej oczekują od samorządowców i polityków tego, aby zajmowali się efektywna pracą, a nie kłótniami.

Reklamy

 

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Hrubieszowa, Powiatu i Ziemi Lubelskiej!

 

Wierzę, że mieszkańcy Hrubieszowa i Ziemi Lubelskiej oczekują od samorządowców i polityków tego, aby zajmowali się efektywna pracą, a nie kłótniami.

Nie ważne jaką reprezentują opcję polityczną i z jakiej listy starowali do Rady Miejskiej i Rady Powiatowej w Hrubieszowie, czy też do Sejmiku Województwa Lubelskiego. Trzeba w końcu zakończyć wojnę polsko – polską. W życiu samorządowców i polityków potrzebny jest zdrowy rozsądek, umiejętność zawierania kompromisów i rozumienia potrzeb naszych mieszkańców.

Żeby było to możliwe w Sejmie powinni zasiadać posłowie dostrzegający nasze problemy, pełni empatii dla wszystkich, znani z zaangażowania w różne przedsięwzięcia.

Przykładem bardzo dobrej współpracy w naszym mieście i powiecie jest wspólna realizacja remontów dróg, gdzie zgodnie współdziałają samorządy miasta i powiatu. Zarówno w Radzie Miejskiej, Radzie Powiatowej  w Hrubieszowie i Radach poszczególnych Gmin są radni z PiR, PiS, Lewicy i PSL, którzy rozumieją potrzebę wzajemnego wspierania się w remontach dróg i innych przedsięwzięciach. Bo zgoda buduje.

Godne przedstawienia jest też współdziałanie Pani Starosty i Pani Burmistrz Miasta, którym może pomagać poseł z Hrubieszowa. Od Państwa głosu zależy, czy tak się stanie. Wiele jeszcze zadań przed nami, wiele wyzwań i ciężkiej pracy.

Nikomu nie służy dobrze ideologia wojen, która zwykle prowadzi do konfliktów i podziałów obywateli. W przekonaniu, że pora na tych, których charakteryzuje spokój, rozwaga, umiar i cierpliwość, zdecydowałem się kandydować do Sejmu RP. Jestem na liście Koalicji Obywatelskiej, wśród której są ludzie, którzy przez ostatnie lata przyczynili się do budowy obwodnicy dla Hrubieszowa, Powiatu i przejeżdżających przez nią samochodów.

Proszę Państwa o zaufanie i oddanie głosu na moją osobę.

 

Z wyrazami szacunku

Tomasz Wojciech Antoniuk

Lista nr 5 miejsce 8.


Materiał sfinansowany PRZEZ KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI.


(tekst i fot. mat. sponsora)


 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Tomasz Wojciech Antoniuk – Lista nr 5, miejsce 8