Trójka: Czytali baśnie po raz jedenasty

7 kwietnia 2017 r. już po raz jedenasty w Szkole Podstawowej nr 3 (Trójka) odbył się konkurs „Czytamy Baśnie”, którego celem była popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci i nagrodzenie tych, którzy potrafią pięknie czytać, a jednocześnie, mając na uwadze słuchaczy, wzruszać, oddawać emocje, przenosić na skrzydłach słów i własnej wyobraźni do świata pełnego magii i fantazji.

Reklamy

 

W konkursie wzięli udział uczniowie z klas czwartych. Oceniała ich komisja w składzie: p. dyr. Marzanna Bednarczuk, p. Anna Dzik, p. Małgorzata Koniec, p. Małgorzata Hanc, p. Ewa Sitnik – Pogwizd oraz Dominika Krawiec – przewodnicząca SU.

O kolejności prezentacji fragmentów baśni decydowały wróżki – Julia, Milena i Oliwia.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników Jury postanowiło nagrodzić tytułem LAUREATA: Wiktorię Boniecką, Oleksandrę Shymchuk, Patrycję Zając oraz Bartosza Brzóskę, Karola Grzeszczuka i Juliana Szabata.

Uczniowie, którzy zdobyli wyróżnienie w konkursie, to: Jakub Blicharz, Emilia Czujkowska, Bartosz Pawelec, Weronika Rychel, Zuzanna Tychmańska i Katarzyna Wiejak.

Uczestnicy oprócz pamiątkowych dyplomów otrzymali książki oraz słodkie upominki.

Organizatorzy konkursu składają szczególne podziękowania Dyrekcji, komisji, nauczycielowi z biblioteki, który przygotował piękną dekorację i zakupił dla dzieci nagrody książkowe, p. Tomaszowi Kozakiewiczowi, jak i baśniowym wróżkom.

 

Zdjęcia >>

 

Opiekunowie SU