W Muzeum nie biją!!!

Serdecznie zachęcamy do zmiany niechlubnych nawyków wielu mieszkańców naszego miasta i regionu, omijających szerokim łukiem wyjątkowe hrubieszowskie Muzeum. Budynek, choć wiekowy nie jest nawiedzony, a przebywanie w nim NIE grozi uszczerbkiem na zdrowiu(!)

Reklamy

Uprzejmie informujemy, że od dnia 10 kwietnia 2012 roku cena biletu wstępu do Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie wynosić będzie 3 zł (dla dorosłych, młodzieży i dzieci oraz dla grup zorganizowanych) – czas wspomnianej promocji jest niestety ograniczony! W cenie tej wliczona jest naturalnie możliwość zwiedzania czasowej wystawy malarstwa batalistycznego Stanisława Eugeniusza Bodesa, przygotowanej z okazji jubileuszu 45-lecia pracy twórczej tego hrubieszowskiego artysty. 

Dodatkowo począwszy od 15 kwietnia 2012 roku – niedziela jest dniem bezpłatnym w Muzeum. W przypadku grup zorganizowanych, w tym dniu płatne będzie jedynie oprowadzenie przez przewodnika – po wcześniejszym umówieniu.

W najbliższych tygodniach przygotowana zostanie także kompleksowa oferta edukacyjna skierowana do wszystkich grup wiekowych. Znajdą się w niej m.in. warsztaty muzealne dla najmłodszych oraz prezentacje multimedialne dla młodzieży szkolnej, uzupełniające program nauczania. Propozycje takich zajęć rozesłane zostaną do dyrektorów szkół na początku maja.

Godziny zwiedzania: 

– poniedziałek-piątek 9.00-16.00 (sprzedaż biletów do 15.30) 

– sobota niedziela 10.00-15.00 (sprzedaż biletów do 14.30) 

Zapraszamy

Informujemy również, że 7 kwietnia 2012 roku w Wielką Sobotę muzeum będzie nieczynne.