REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Zapowiedzi

A A A

Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej

Dodał: mac

Data dodania: 2017-07-10

Przedstawiamy program obchodów Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej, które odbędą się 11 lipca 2017 roku.

Reklama

 

Program obchodów:

Msza Święta w intencji Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II RP – Kościół pw. Ducha Świętego w Hrubieszowie, ul. Kolejowa 11, godz. 10:00.

Przemarsz na cmentarz parafialny – mogiły Kolejarzy pomordowanych w Gozdowie 14.III.1944 r.

Wystąpienie Burmistrza Miasta.

Złożenie kwiatów i wieńców.

 

źródło: UM Hrubieszów

 

 

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 1

Dzięki ludziom o dobrym sercu
dowiadujemy się coraz więcej o Polskich Bohaterach z naszego Hrubieszowa i regionu. Właśnie tacy ludzie jak Pan Zapała i jemu podobni
przypominają nam o o zapomnianych i wymazanych z pamięci przez komunistów i ludzi którzy do dzisiaj wspierają banderowców co widać w niektórych komentarzach. Pamięć o naszych bohaterach nie może być zapomniana bo pamięć jest naszą polską tożsamością i nasza historią. Jeszcze raz dziękujemy my Polacy i mieszkańcy Hrubieszowa Panu burmistrzowi i Panu Zapale za dbanie o naszych Bohaterów o naszej tożsamości i naszej Polsce. Z całego serca dziękujemy.

2017-07-09 10:19:26 | autor: Debra