LubieHrubie.pl » Zapowiedzi

A A A

Rubienalia - 617 rocznica nadania praw miejskich

Dodał: mac

Data dodania: 2017-09-16

Zapraszamy na Rubienalia - 617 rocznicę nadania praw miejskich, które odbędą się w niedzielę 17 września na hrubieszowskim Rynku.

Reklama

 

Początek imprezy, której towarzyszy Zlot X-lecia ZHR na Roztoczu o godz. 12.00.

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 2

Grot przeczytaj co napisałeś nie dość że ci młodzi ludzie będą teraz mieli po kilka godzin historii w szkole to jeszcze na cmentarze chcesz ich wypędzić. Jest czas na zadumę i na zabawę a Ty byś tylko miesięcznice obchodził. Człowieku wyluzuj już nie masz czego się czepić to czepiasz się obchodów nadania praw miejskich.

2017-09-16 22:56:18 | autor: Emeryt1950

,,Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie". Tak panie burmistrzu !!! Trzeba mieć takt, odrobinę wyczucia i godności. Jak można w takim dniu , dniu kiedy 78 lat temu Związek Radziecki napadł na Polskę mordując żołnierzy wycieńczonych walkami z Niemcami a także ludność cywilną organizować festyny , koncerty , i zabawy ? Za parę lat młodzi ludzie powiedzą że ten dzień kojarzy im się z przyjemnościami , radością bo superburmistrz zafundował im imprezę zamiast apelu pamiędzi , składania wiązanek palenia zniczy . Tych miejsc pamięci jest trochę w tej okolicy . Czy ci młodzi ludzie będą pamiętać o tych , którzy oddali życie poto żeby oni teraz mogli żyć bez lęku i obaw ?

2017-09-16 16:19:04 | autor: Grot