REKLAMA

C3 Carmax 2

LubieHrubie.pl » Zapowiedzi

A A A

Wokół Wielkanocnej Nadziei - wręczenie nagród

Dodał: may

Data dodania: 2018-05-10

Laureatów konkursu „Wokół Wielkanocnej Nadziei” wraz z opiekunami zapraszamy na uroczysty finał, który odbędzie się 10 maja 2018 r. W Hrubieszowskim Domu Kultury o godzinie 10:00 w sali widowiskowej.

Reklama

 

Kategoria I - Przedszkolaki

 

Kategoria Pisanka:

I miejsce - Amelia Łuszczewska - Szkoła Podstawowa w Husynnem

II miejsce - Filip Sułek - Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Ślipczu

III miejsce - Julia Kanonienko - Miejskie Przedszkole nr 2 w Hrubieszowie

 

Kategoria Stroik:

I miejsce - Anna Świętoniewska - Miejskie Przedszkole nr 2 w Hrubieszowie

II miejsce - Wojtek Malinowski - Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Moniatyczach

III miejsce - Praca zbiorowa 3-4 latki - Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Husynnem

 

Kategoria Palma:

I miejsce - Gabriela Brudzisz - Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Moniatyczach

II miejsce - Praca zbiorowa 4 -latki - Publiczna Szkoła Podstawowa w Szpikołosach

III miejsce - Filip Sułek - Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Ślipczu

 

Kategoria Kartka:

I miejsce - Karolina Kowalczuk - Szkoła Podstawowa w Husynnem

II miejsce - Kajetan Majewski - Miejskie Przedszkole nr 2 w Hrubieszowie

III miejsce - Lena Stefańska - Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Moniatyczach

 

 

Kategoria II - Uczniowie Szkoły Podstawowej klasy I-III

 

Kategoria Pisanka:

I miejsce - Jakub Białek - Szkoła Podstawowa w Ślipczu

II miejsce - Zuzanna Grzesiak - Publiczna Szkoła Podstawowa w Koble

III miejsce - Jacek Karpiuk - Szkoła Podstawowa w Ślipczu

 

Kategoria Stroik:

I miejsce - Adam Martyniuk - PZPSW w Hrubieszowie

II miejsce - Kamila Chwedczuk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie

III miejsce - Julia Wojcieszek - Szkoła Podstawowa w Husynnem

 

Kategoria Palma:

I miejsce - Patryk Najczuk - Publiczna Szkoła Podstawowa w Szpikołosach

II miejsce - Mateusz Magier - Szkoła Podstawowa w Husynnem

III miejsce - Klaudia Piszka - Publiczna Szkoła Podstawowa w Szpikołosach

 

Kategoria Kartka:

I miejsce - Milena Mamełko - Szkoła Podstawowa w Husynnem

II miejsce - Sandra Policha - Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie

III miejsce - Maja Pliszka - Szkoła Podstawowa w Nieledwi

Wyróżnienie - Adam Martyniuk - Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie

 

 

Kategoria III - Szkoła Podstawowa klasy IV-VII

 

Kategoria Pisanka:

I miejsce - Karol Jantas - Szkoła Podstawowa w Ślipczu

II miejsce - Julia Duda - Szkoła Podstawowa w Sahryniu

III miejsce - Amelia Szybista - Szkoła Podstawowa w Moniatyczach

III miejsce - Agata Kusiak - Szkoła Podstawowa w Mienianach

 

Kategoria Stroik:

I miejsce - Sandra Radomska - Szkoła Podstawowa w Nieledwi

II miejsce - Kacper Skrzypczak - Szkoła Podstawowa w Nieledwi

III miejsce - Jakub Piróg - Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie

 

Kategoria Palma:

I miejsce - praca zbiorowa Szkolnego Koła Wolontariatu Publiczna Szkoła Podstawowa w Szpikołosach

II miejsce - Alicja Karpiuk - Szkoła Podstawowa w Ślipczu

III miejsce - Wiktoria Wsolak - Publiczna Szkołą Podstawowa w Koble

 

Kategoria Kartka

I miejsce - Blanka Hrycuniak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie

II miejsce - Paulina Muzyczuk -PZPSW w Hrubieszowie

III miejsce - Maciej Strycharz - Szkoła Podstawowa w Moniatyczach

 

 

Kategoria - IV Gimnazjum

 

Kategoria Pisanka:

 

I miejsce - Adriana Wojtiuk - Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Hrubieszowie w ZS nr 2

II miejsce - Angelika Łazorczyk - Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Hrubieszowie w ZS nr 2

II miejsce - Oliwia Wietrzyk - Szkoła Podstawowa w Sahryniu

III miejsce - Patrycja Rot - Publiczne Gimnazjum w Trzeszczanach

 

Kategoria Stroik:

I miejsce - Alicja Kujawska - Gimnazjum w Moniatyczach

I miejsce - Aneta Kurzepa - Szkoła Podstawowa w Sahryniu

II miejsce - Adam Bartyzel - Publiczne Gimnazjum w Trzeszczanach

III miejsce - Anna Rędzia - Publiczne Gimnazjum w Trzeszczanach

 

Kategoria Palma:

I miejsce - Grzegorz Jaroszewicz - PZPSW w Hrubieszowie

II miejsce - Aleksander Hejna - Gimnazjum w Moniatyczach

III miejsce - Adrian Orlon - Gimnazjum w Trzeszczanach

 

Kategoria Kartka:

I miejsce - Martyna Hrycuniak - Gimnazjum nr 1 w Hrubieszowie

II miejsce - Karolina Fila Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Hrubieszowie w ZS nr 2

III miejsce - Dominika Borsuk- PZPSW w Hrubieszowie

 

 

Kategoria V - Szkoła Średnia

 

Kategoria Pisanka:

I miejsce - Karolina Maciejewska - Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie

II miejsce - Katarzyna Wójtowicz - Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie

III miejsce - Aleksandra Jóźwiak - Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie

 

Kategoria Stroik:

I miejsce - Eliza Reszet - Zespół Szkół nr 1w Hrubieszowie

II miejsce - Aleksandra Jóźwiak - Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie

II miejsce - Katarzyna Mączka - Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie

III miejsce - Barbara Kusiak - Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie

 

Kategoria Palma:

I miejsce - Martyna Różańska - Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie

II miejsce - Alicja Prus - Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie

III miejsce - Anna Mróz - Świetlica Wiejska w Stefankowicach Kolonii

III miejsce - Paulina Lackowska - Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie

 

Kategoria Kartka:

I miejsce - Agnieszka Brylewska - PZPSW w Hrubieszowie

II miejsce - Sylwia Walencik - Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie

III miejsce - Anita Antosiewicz - Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie

Wyróżnienie:

Joanna Mociak i Aleksandra Berlicka – Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie.

 

Kategoria VI - Osoby Dorosłe

Kategoria Pisanka:

I miejsce - Praca Zbiorowa Pracowni Krawiecko-Tkackiej - WTZ Hrubieszów

 

Kategoria Stroik:

I miejsce - Praca Zbiorowa - Pracowni Umiejętności Społecznych -WTZ Hrubieszów

II miejsce - Praca Zbiorowa - Pracowni Ogrodniczo Kwiatowej -WTZ Hrubieszów

III miejsce - Marta Lisiuk - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Oszczowie

 

Kategoria Palma:

I miejsce - Marzena Różańska - Świetlica Wiejska w Stefankowicach

II miejsce - Barbara Szpakowska -Warsztaty Terapii Zajęciowej w Oszczowie

III miejsce - Praca Zbiorowa - Koło Gospodyń Wiejskich w Szpikołosach

 

Kategoria Kartka:

I miejsce - Aleksandra Jakubczak - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Oszczowie

I miejsce - Maria Smyk -Warsztaty Terapii Zajęciowej w Oszczowie

II miejsce - Anna Szady - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Hrubieszowie

III miejsce - Michał Kańkowski - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Hrubieszowie

III miejsce - Marzena Różańska - Świetlica Wiejska Stefankowicach

 

Organizatorzy XV edycji konkursu „Wokół Wielkanocnej Nadziei” przepraszają za zmianę terminu.

                                                                                             

Beata Tomaszczuk / ZSnr1

Podziel się:
« wstecz