1 sierpnia Hrubieszów tradycyjnie uczcił rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.
Od godz. 14.00 przed Hrubieszowskim Domem Kultury rozbrzmiewały Pamiętniki i Pieśni Patriotyczno - Powstańcze.
O godz 16.00 rozpoczęło się wspólne czytanie powstańczego kalendarium przez młodzież, przedstawicieli władz miasta i mieszkańców Hrubieszowa.
Punktualnie o 17.00, w rocznicę Godziny "W", jak w całym kraju, rozległy w Hrubieszowie syreny alarmowe.
Oprawę uroczystości, którą zorganizował Hrubieszowski Dom Kultury, zapewniły druhny i druhowie z OSP w Hrubieszowie i hrubieszowska Służba Celno - Skarbowa.
https://www.instagram.com/p/CDWd7-TgQzv/
wideo, fot. lubiehrubie.pl
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz