Ogłoszono przetarg na remont budynku Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego przy ul. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala".
W planach jest szereg prac, m.in. docieplenie budynku, wymiana dachu, uzupełnienie tynków oraz odgrzybienie ścian, wymiana okien, montaż instalacji fotowoltaicznej, wymiana oświetlenia na energooszczędne, a także zagospodarowanie terenu wokół budynku poprzez wykonanie podjazdów dla niepełnosprawnych oraz opasek.
Miasto otrzymało na ten cel 1,5 mln zł dotacji. Remont ma na celu poprawę efektywności energetycznej budynku i zmniejszenie kosztów eksploatacji.
info: UM Hrubieszów, fot. lubiehrubie.pl
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz