Wiadomości

Zamknij

Początek nowego roku szkolnego w Kościuszce

mae 10:22, 05.09.2020
Skomentuj Początek nowego roku szkolnego w Kościuszce

Ten rok szkolny rozpoczęto w hrubieszowskim Zespole Szkół nr 3 w wyjątkowych okolicznościach.

Nie było tradycyjnego spotkania całej szkolnej społeczności przed gmachem głównym szkoły, nie tylko z powodu niesprzyjającej aury, ale przede wszystkim z uwagi na obowiązujący w całym kraju reżim sanitarny podyktowany zagrożeniem epidemicznym.

W większym gronie spotkały się jedynie na auli klasy pierwsze, które po odśpiewaniu hymnu narodowego i w obecności Dyrektora Szkoły oraz swoich wychowawców, złożyły uroczystą rotę ślubowania na sztandar szkoły. Uczniowie klas starszych natomiast spotkali się od razu w swoich klasach z wychowawcami.

Nikogo nie zaskoczyły nadzwyczajne i niespotykane dotychczas środki ostrożności, wdrożone przez dyrekcję szkoły, a mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego wszystkim przebywającym na terenie naszej szkoły osobom.

Musimy więc przyzwyczaić się do noszenia maseczek na przerwach i przy wejściach do szkolnych gabinetów oraz do mierzenia temperatury naszego ciała, a także do dezynfekcji rąk przed każdym wejściem i wyjściem ze szkolnych pracowni oraz do częstszego niż zwykle mycia rąk.

Powinniśmy pamiętać, że bezpieczeństwo naszych koleżanek i kolegów, ale także nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły zależy również od naszej postawy i zachowania wobec nich. Dbając o innych, dbamy o siebie.

tekst i fot. ZS nr 3

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%