Parafialny Zespół Caritas przy kościele św. Mikołaja w Hrubieszowie informuje o rozstrzygnięciu konkursu plastycznego "Historia w pocztówce zamknięta".
Celem konkursu było promowanie naszego miasta, prezentowanie walorów oraz rozbudzanie zainteresowań wśród dzieci i młodzieży dziedzictwem kulturowym naszego regionu. W pracach komisji udział wzięli: ks. proboszcz Wiesław Oleszek oraz członkowie Caritasu -Teresa Duławska, Anna Sala, Małgorzata Marcych.
Nagrody w poszczególnych kategoriach otrzymują :
KATEGORIA I
Klaudia Bucior - lat 5 Miejskie Przedszkole nr1 im. Małego Księcia w Hrubieszowie
Szymon Krawiec - lat 5 Miejskie Przedszkole nr1 im. Małego Księcia w Hrubieszowie
Agata Rojek - lat 6 Miejskie Przedszkole nr1 im. Małego Księcia w Hrubieszowie
Jakub Winogrodzki - lat 5 Miejskie Przedszkole nr1 im. Małego Księcia w Hrubieszowie
KATEGORIA II
Aleksandra Pogorzelska - lat 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach
Patrycja Pogorzelska - lat 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach
Lena Niźnikowska - lat 8 Szkoła Podstawowa nr1 w Hrubieszowie
Klaudia Zimon - lat 7 Szkoła Podstawowa w Hrubieszowie
Julia Żmudzka - lat 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach
Wiktoria Sala - lat 9 Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
Krystian Szufel - lat 10 Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach
KATEGORIA III
Patryk Jakubiak - lat 11 Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach
Estera Pogorzelska - lat 11 Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach
Zuzanna Korda - lat 12 Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach
Oliwia Sanek - lat 12 Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach
Julia Pogorzelska - lat 12 Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach
Nicola Zimon - lat 12 Szkoła Podstawowa w Hrubieszowie
Szymon Kowalczuk - lat 12 Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach
Kamil Kul - lat 12 Powiatowy Zespól Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie
KATEGORIA IV
Julia Muzyczuk- lat 16 Powiatowy Zespól Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów plastycznych. Dziękujemy serdecznie rodzicom, nauczycielom za kształtowanie wrażliwości estetycznej i rozwijanie uzdolnień plastycznych dzieci przygotowując ich do konkursu plastycznego.
Zapraszamy po odbiór nagród w dniu 9 października 2020 r w kościele św. Mikołaja.
tekst i fot. wolontariusze PZC
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz