Wiadomości

Zamknij

Hrubieszów: Najpiękniejsze posesje i balkony - nagrody w konkursie rozdane

mae 11:53, 28.09.2020 Aktualizacja: 10:00, 17.10.2025
Skomentuj  Hrubieszów: Najpiękniejsze posesje i balkony - nagrody w konkursie…

25 września, w Urzędzie Miasta Hrubieszów, rozdane zostały nagrody w konkursie "Najpiękniejsze posesje i balkony - Hrubieszów 2020".

Konkurs został rozstrzygnięty poprzez głosowanie internetowe. Laureatami konkursu zostali uczestnicy, którzy uzyskali największą liczbę głosów w swojej z kategorii.

***

W kategorii "Najpiękniejsza posesja 2020":

I miejsce - Wiesława Opała - 258 głosów

II miejsce - Danuta Piskorowska - 214 głosów

III miejsce -Czesława Ryczko - 140 głosów

***

W kategorii "Najpiękniejszy balkon 2020":

I miejsce - Edyta Targońska - 352 głosów

II miejsce - Kamil Nazar - 346 głosów

III miejsce - Marta Skowrońska - 183 głosów

***

Nagrody laureatom konkursu wręczyła burmistrz Marta Majewska.

info i fot. UM Hrubieszów

Zobacz też:

https://lubiehrubie.pl/wiadomosci/najpiekniejsze-posesje-i-balkony-hrubieszow-2020-znamy-zwyciezcow/

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%