Wychowawcy z hrubieszowskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego, wraz z rodzinami i przyjaciółmi, kwestowali wspierając 18 edycję ogólnopolskiej akcji Caritas "Tak. Pomagam".
W dniach 25 - 26 września, wychowawcy grup wychowawczych hrubieszowskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego, wraz z rodzinami i przyjaciółmi, kwestowali w hrubieszowskim supermarkecie, wspierając 18 edycję ogólnopolskiej akcji Caritas "Tak. Pomagam".
Zbiórka żywności długoterminowej prowadzona od wielu lat przez Caritas cieszy się dużą popularnością i ma na celu pomoc najbiedniejszym seniorom, dzieciom, rodzinom wielodzietnym, osobom samotnie wychowującym dzieci, bezdomnym, chorym i bezrobotnym, a także do osobom pracującym, których nie stać na zakup żywności.
- Cieszymy się bardzo, iż w tym trudnym dla wszystkich roku związanym z występowaniem koronawirusa SARS-CoV-2, możemy wspierać tak potrzebne inicjatywy dzieląc się swoim czasem z innymi - opowiadają o swoich wrażeniach uczestnicy akcji z hrubieszowskiego SOSW.
info i fot. PZPSW
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz