5 października, w hrubieszowskim Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym odbyło się uroczyste rozdanie nagród w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do szkoły".
Na nasze spotkanie z dziećmi przybyli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie. Nasi Goście poruszyli bardzo ważne tematy bezpiecznego zachowania w ruchu drogowym, kontaktów z osobami obcymi, korzystania z telefonów komórkowych oraz korzystania z zasobów sieci internetowej.
Na zakończenie wszystkim uczestnikom konkursu wręczyli dyplomy oraz nagrody.
Spotkanie odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego obowiązującego w naszej placówce.
Serdecznie dziękujemy za ciekawe spotkanie.
Tekst: M. Dobrowolska-Pawluk
źródło i fot. PZPSW
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz