Z okazji 620-lecia nadania praw miejskich, w internacie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Hrubieszowie zorganizowano konkurs plastyczny pod hasłem "Hrubieszów w moim sercu".
W bieżącym roku przypada jubileusz 620-lecia nadania praw miejskich miastu Hrubieszów. Z tej okazji w internacie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego zorganizowano konkurs plastyczny pod hasłem "Hrubieszów w moim sercu".
Wychowankowie przygotowali prace malarskie, na których zaprezentowali najpiękniejsze zabytki naszego miasta. Powstawaniu prac towarzyszyły opowieści o założeniu miasta i jego historii. Młodzież oglądała zdjęcia oraz filmy związane z tym tematem. Odwołano się również do doświadczeń wychowanków zdobytych podczas spacerów i zwiedzania urokliwych zakątków naszej Małej Ojczyzny.
Tekst: S. Lis, fot. SOSW
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz