Wiadomości

Zamknij

Nagroda dla Mai Osińskiej z hrubieszowskiej Trójki (ZDJĘCIA)

mae 09:57, 13.03.2022 Aktualizacja: 15:06, 13.10.2025
Skomentuj Nagroda dla Mai Osińskiej z hrubieszowskiej Trójki (ZDJĘCIA)

Maja Osińska z hrubieszowskiej trójki znalazła się wśród laureatów zorganizowanego przez Nadleśnictwo Strzelce konkursu plastycznego "Ptaki zimą".

9 marca 2022 r. miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Ptaki zimą", który został on zorganizowany przez Nadleśnictwo Strzelce. Zasięgiem obejmował szkoły z pobliskich powiatów.

Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie Maja Osińska z kl. V b, która zajęła w konkursie I miejsce.

W nagrodę, z rąk nadleśniczego Krzysztofa Gronka, otrzymała pamiątkowy dyplom, książki oraz zestaw gadżetów z logo Nadleśnictwa Strzelce. Dodatkowo uhonorowano szkołę, której przekazano stojący karmnik dla ptaków i karmę.

Serdecznie gratulujemy Mai sukcesu i życzymy kolejnych!

­

(info i fot. SP nr 3)

LubieHrubie na Instagramie

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%