25 maja, w Hrubieszowskim Domu Kultury odbył się recital w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej i Społecznego Ogniska Muzycznego w Hrubieszowie.
Na scenie wystąpili młodzi muzycy: Kasjana Błocian, Kinga Danilczuk, Leon Dąbrowski, Bartek Dziura, Martyna Kania, Maksymilian Kański, Julia Kisielewska, Natalia Kozik, Karol Mroczek, Eliza Petrycka, Ola Słotwińska, Hubert Słotwiński, Paweł Weremij, Ada Wojtiuk, Wiktor Zaprzała.
(fot. lubiehrubie.pl)
Zobacz też:
Hrubieszów: Trwają prace porządkowe i poprawkowe na pływalni (ZDJĘCIA)
https://lubiehrubie.pl/wiadomosci/hrubieszow-trwaja-prace-porzadkowe-i-poprawkowe-na-plywalni-zdjecia/
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz