1 września w hrubieszowskim Powiatowym Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych odbyła się inauguracja roku szkolnego 2022/2023.
Nowy rok szkolny przyniósł dużo zmian. Stanowisko dyrektora Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych objęła pani Katarzyna Lachowska. Serdecznie gratulujemy Pani Dyrektor, życzymy wytrwałości, wielu sukcesów, a także codziennych momentów satysfakcji w jakże niełatwej pracy pedagogicznej. Słowa wdzięczności kierujemy do pana Lecha Jurczuka, który przez 10 lat zarządzał naszą placówką. Panie Dyrektorze - DZIĘKUJEMY!
Naszą skromną uroczystość uświetnił swoją obecnością Wicestarosta Powiatu Hrubieszowskiego pan Marek Kata. Swoim wystąpieniem zainspirował nas do dalszego, nieustającego wysiłku by kształcić i wychowywać dzieci i młodzież.
Kochani Uczniowie życzymy Wam spełnienia edukacyjnych celów, wiary we własne możliwości. Niech rozpoczęty rok szkolny przyniesie ze sobą nowe, ciekawe doświadczenia, a szkoła będzie bezpiecznym miejscem budowania relacji oraz rozwijania zainteresowań i pasji.
PZPSW w Hrubieszowie
ZDJĘCIA:
info i fot. PZPSW w Hrubieszowie
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz