Wiadomości

Zamknij

Wspominamy staż zawodowy w Grecji [ZDJĘCIA]

mae 15:32, 25.10.2022 Aktualizacja: 06:54, 22.10.2025
Skomentuj Wspominamy staż zawodowy w Grecji [ZDJĘCIA]

Grecja kojarzy się z pięknym krajobrazem: gajami oliwnymi, urokliwym wybrzeżem i górami, które zajmują aż 80% jej powierzchni i słoneczną pogodą.

Nic więc dziwnego, że Grecy słyną z życzliwości, otwartości i pogodnego usposobienia, żyjąc niespiesznie i celebrując każdą chwilę.

Właśnie tu, grupa 14 uczniów z naszego Technikum i Branżowej Szkoły II stopnia wraz z opiekunami, realizowała trwający prawie dwa tygodnie staż zawodowy. Przygotowywała posiłki, poznawała lokalne smaki, uczestniczyła w wycieczkach i zgłębiała wiedzę na temat kultury Grecji.

­

Odwiedziła między innymi: Stary Panteleimon, Leptokarię, Litochoro oraz Wąwóz Enipeas, majestatyczne Meteory wraz z klasztorami "zawieszonymi w chmurach", a z kapitanem Kostasem popłynęła na wyspę Skiatos.

­Oprócz wielu zajęć doskonalących umiejętności związane z gastronomią, uczniowie znajdowali też czas na odpoczynek, kąpiel w Morzu Egejskim i integrację.

Wyjazd odbywał się w ramach mobilności programu Erasmus+ - "Kształcenie i szkolenia zawodowe dla uczniów i kadry" - numer projektu: 2022-1-PL01-KA121-VET-000059909.

Był to kolejny już wyjazd dużej grupy w ramach programu Erasmus+, już niedługo odbędzie się następny.

Serdecznie dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Hrubieszowie i Dyrekcji Szkoły za możliwość uczestniczenia w wyjątkowym stażu zawodowym połączonym z rekreacją w pięknej Helladzie, który na długo pozostaje w naszej pamięci.

­

ZDJĘCIA:

­

info i fot. ZS nr 1 w Hrubieszowie

Artykuł płatny

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%