Poranek 19 listopada, rozpoczęliśmy od wykonania "bomb witaminowych"...
"Trening buduje wewnętrzne wartości.
Wzmacnia. Uczy szacunku i wiary we własne możliwości."
"Trzymaj formę" - to już piąte spotkanie seniorów z wolontariuszami Caritas w ramach realizacji projektu "Aktywnie, zdrowo i kolorowo".
Poranek 19 listopada, rozpoczęliśmy od wykonania "bomb witaminowych" - koktajli z owoców i warzyw. Po krótkim instruktażu pana Janka i rozgrzewce na rowerkach, wyruszyliśmy na spacer do parku miejskiego, wykonując Nordic Walking. Skorzystaliśmy również z siłowni na świeżym powietrzu, wykonując ćwiczenia na znajdujących się tam przyrządach.
Była to sobota różnorodnych form aktywności fizycznej i niezbędnego elementu stylu życia seniora.
info i fot. Caritas Hrubieszów
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz