W Miejskim Przedszkolu nr 2 w Hrubieszowie odbyły się uroczystości pasowania na przedszkolaka, połączone z Imieninami grup.
W dniach 17.11.2022r., 23.11.2022r. oraz 28.11.2022r. w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Hrubieszowie odbyły się uroczystości pasowania na przedszkolaka, połączone z Imieninami grup: "Sówki" - grupa 3-latków, "Biedronki" - grupa 4-latków oraz "Promyczki" - grupa 5-latków.
W tych wyjątkowych dla przedszkolaków dniach, rodzice mogli uczestniczyć w uroczystościach razem ze swoimi dziećmi.
Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne, recytatorskie i teatralne przed swoimi najbliższym, za co otrzymały gromkie brawa.
Z uśmiechem na buziach, w atmosferze radości i przyjaźni minęły przedszkolakom uroczystości. Nie zabrakło również słodkich poczęstunków od rodziców, z których dzieci były zadowolone i mile zaskoczone niespodziankami, jakie im przygotowali najbliżsi.
Mamy nadzieję, że Dzieciom i ich Rodzicom, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w tego typu uroczystościach, na długo utkwi ten dzień w pamięci. Wszystkim dzieciom życzymy, aby każdy dzień w przedszkolu przyniósł im wiele radości, ciekawych doświadczeń oraz samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów.
info i fot. Przedszkole nr 2
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz