Modelarze UKS "Jedynka" Hrubieszów zdobyli złoty medal i tytuł Drużynowego Mistrza Polski w kategorii F1N Junior Młodszy.
Ponad osiemdziesięciu modelarzy z czołowych klubów z całego kraju, rywalizowało w hali sportowej w miejscowości Bojszowy województwo śląskie. Rywalizacja toczyła się o Mistrzostwo Polski Modeli Szybowców Halowych klasy F1N i odbywała się w czterech kategoriach wiekowych (młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy i seniorzy).
Suma lotów najlepszych trzech zawodników drużyny (Kacper Hołuj, Karol Kowalski i Kacper Maciejczyk) pozwoliła na zdobycie przez modelarzy UKS "Jedynka" złotego medalu i tytuł Drużynowego Mistrza Polski w kategorii F1N Junior Młodszy oraz brązowego medalu indywidualnie przez Kacpra Maciejczyka. Instruktor Leszek Kryszczuk w kategorii senior, indywidualnie uplasował się tuż za podium na miejscu piątym natomiast drużynowo na miejscu trzecim i tym samym zdobył tytuł Drużynowego II Wicemistrza Polski w kategorii F1N Senior.
Medaliści drużynowo:
Młodzicy:
Juniorzy młodsi:
Seniorzy:
- Odniesiony w Mistrzostwach Polski sukces był niebywały i nieoczekiwany, ale nasz start poprzedzony był solidnym przygotowaniem. Poziom zawodów był bardzo wysoki, organizator spisał się wzorowo - relacjonują młodzi hrubieszowscy modelarze. - Dziękujemy Miastu Hrubieszów za pomoc w organizacji wyjazdu na Mistrzostwa Polski oraz wszystkim rodzicom i osobom, które przyczyniły się do osiągniętego sukcesu.
info i fot. UKS Jedynka
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz