Wiadomości

Zamknij

Spotkanie wigilijne w hrubieszowski pułku [ZDJĘCIA]

mae 10:00, 21.12.2022 Aktualizacja: 04:57, 03.10.2025
Skomentuj Spotkanie wigilijne w hrubieszowski pułku [ZDJĘCIA]

20 grudnia 2022 roku, w żołnierskiej stołówce 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego, odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne.

Dowódca jednostki płk Krzysztof Sarnowski, w swoim przemówieniu przytoczył słowa świętego Jana Pawła II "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" podkreślając, by nie tylko przy Wigilijnym stole było dodatkowe nakrycie, ale w nas samych zawsze było miejsce dla drugiego człowieka, potrzebującego pomocy. Podziękował wszystkim za wysiłek i trudną służbę, za gotowość i odpowiedzialność jednocześnie życząc, aby Święta Bożego Narodzenia przyniosły wytchnienie i radość, a Nowy 2023 rok obdarował wszystkich zdrowiem i pomyślnością.

Podczas wojskowej wigilii, cały stan osobowy pułku, władze samorządowe miasta i regionu, służby mundurowe, środowiska kombatanckie oraz księża złożyli sobie świąteczne życzenia oraz tradycyjnie podzielili się opłatkiem przy akompaniamencie świątecznych melodii w wykonaniu zespołu "Zwiadowcy" oraz uczniów koła muzycznego działającego przy Klubie 2 Pułku Rozpoznawczego - informuje hrubieszowska jednostka.

­

źródło i fot. facebook.com / 2 Hrubieszowski Pułk Rozpoznawczy

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%