Wiadomości

Zamknij

Hrubieszów: Włamanie i pożar, czyli Hubal-22

mae 04:55, 28.12.2022 Aktualizacja: 12:01, 26.10.2025
Skomentuj Hrubieszów: Włamanie i pożar, czyli Hubal-22

Przeprowadzono dwa epizody - próbę włamania na teren miejskiego ujęcia wody oraz celowe podpalenie budynku Hrubieszowskiego Domu Kultury.

W dniach 21 i 22 grudnia na terenie Hrubieszowa przeprowadzono obronne ćwiczenia doskonalące pod kryptonimem Hubal-22.

Ćwiczeniami, w czasie których doskonalono przekazywanie decyzji w ramach systemu stałych dyżurów, kierowała burmistrz Marta Majewska, wspierana przez Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego i zespół autorski.

­

W ramach działań przeprowadzono dwa epizody praktyczne - próbę włamania na teren miejskiego ujęcia wody oraz celowe podpalenie budynku Hrubieszowskiego Domu Kultury.

W ćwiczeniach wzięły udział: Urząd Miasta Hrubieszów, Miejska Służba Drogowa w Hrubieszowie, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o., Hrubieszowski Dom Kultury, a także zaproszeni przedstawiciele rządowej administracji zespolonej tj. Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie.

­

źródło i fot. UM Hrubieszów

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%