Przeprowadzono dwa epizody - próbę włamania na teren miejskiego ujęcia wody oraz celowe podpalenie budynku Hrubieszowskiego Domu Kultury.
W dniach 21 i 22 grudnia na terenie Hrubieszowa przeprowadzono obronne ćwiczenia doskonalące pod kryptonimem Hubal-22.
Ćwiczeniami, w czasie których doskonalono przekazywanie decyzji w ramach systemu stałych dyżurów, kierowała burmistrz Marta Majewska, wspierana przez Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego i zespół autorski.
W ramach działań przeprowadzono dwa epizody praktyczne - próbę włamania na teren miejskiego ujęcia wody oraz celowe podpalenie budynku Hrubieszowskiego Domu Kultury.
W ćwiczeniach wzięły udział: Urząd Miasta Hrubieszów, Miejska Służba Drogowa w Hrubieszowie, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o., Hrubieszowski Dom Kultury, a także zaproszeni przedstawiciele rządowej administracji zespolonej tj. Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie.
źródło i fot. UM Hrubieszów
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz