Wiadomości

Zamknij

Hrubieszów: Oliwia i Marta stypendystkami Prezesa Rady Ministrów [ZDJĘCIA]

mae 09:22, 22.02.2023 Aktualizacja: 09:25, 20.10.2025
Skomentuj  Hrubieszów: Oliwia i Marta stypendystkami Prezesa Rady Ministrów…

20 lutego 2023 r. w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

Wśród uczniów, których uhonorowano stypendium są także dwie uczennice Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie: Oliwia Laube oraz Marta Oksętiuk.

Dyplomy wręczyli posłowie na Sejm RP Kazimierz Choma i Monika Pawłowska, Wojewoda Lubelski Lech Sprawka oraz Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk.

­

Osobiste wręczenie dyplomów i symboliczny uścisk dłoni były dowodem uznania dla uczniów oraz wszystkich odpowiedzialnych za efektywną edukację i dobre wychowanie.

Zwieńczeniem uroczystości był koncert zespołu wokalnego "Dywizjon".

Gratulujemy tak wspaniałego sukcesu naszym uczennicom na który tak ciężko pracowały przez cały rok i życzymy kolejnych!

Info i foto: Magdalena Jędruszczak / ZS nr 1

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%