20 lutego 2023 r. w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów.
Wśród uczniów, których uhonorowano stypendium są także dwie uczennice Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie: Oliwia Laube oraz Marta Oksętiuk.
Dyplomy wręczyli posłowie na Sejm RP Kazimierz Choma i Monika Pawłowska, Wojewoda Lubelski Lech Sprawka oraz Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk.
Osobiste wręczenie dyplomów i symboliczny uścisk dłoni były dowodem uznania dla uczniów oraz wszystkich odpowiedzialnych za efektywną edukację i dobre wychowanie.
Zwieńczeniem uroczystości był koncert zespołu wokalnego "Dywizjon".
Gratulujemy tak wspaniałego sukcesu naszym uczennicom na który tak ciężko pracowały przez cały rok i życzymy kolejnych!
Info i foto: Magdalena Jędruszczak / ZS nr 1
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz