Wiadomości

Zamknij

Hrubieszów: Turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym [ZDJĘCIA]

mae 16:23, 26.04.2023 Aktualizacja: 21:30, 13.10.2025
Skomentuj Hrubieszów: Turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym [ZDJĘCIA]

W środę 26 kwietnia, w szkole Podstawowej Nr 1 w Hrubieszowie, odbył się Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych.

Do rywalizacji przystąpiło 5 szkól z powiatu hrubieszowskiego.

Podczas turnieju oceniana była wiedza teoretyczna i praktyczna. Na wstępie uczniowie rozwiązywali test z zakresu zasad i przepisów o ruchu pieszych i rowerzystów, znaków oraz sytuacji w ruchu drogowym. Następnie wykazywali się umiejętnościami z pierwszej pomocy. Kolejnym etapem był przejazd rowerem przez specjalnie przygotowany tor przeszkód.

Dla najlepszych drużyn oraz najlepszych uczniów czekały atrakcyjne nagrody.

­

Trzy najlepsze drużyny, spośród szkół podstawowych to:

1 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie, skład drużyny: Kacper Nowaczewski, Adrian Pijajko, Adam Szmit, Bartłomiej Załuski

2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Werbkowicach, w składzie: Miłosz Daniłowicz, Liwia Kaczoruk, Błażej Nieczyporowski

3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Teratynie w składzie: Jakub Koman, Paweł Kierych, Karol Kostkiewicz

­

Nagrody indywidualne za zdobycie największej liczby punktów otrzymali:

Miłosz Daniłowicz - Szkoła Podstawowa w Werbkowicach

Paweł Kierych - Szkoła Podstawowa w Teratynie

­

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali nagrody rzeczowe, ufundowane przez Miasto Hrubieszów.

Zwycięska drużyna będzie rywalizować w zawodach wojewódzkich.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w lubelskim finale!

źródło i fot. KPP Hrubieszów / asp. sztab. Edyta Krystkowiak

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%