W piątek 9 lutego Straż Pożarna została powiadomiona o pożarze w domu mieszkalnym w Czerniczynie, w gminie Hrubieszów.
- O godzinie 12 zostaliśmy skierowani przez oficera dyżurnego Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie do akcji gaśniczej w domu mieszkalnym w Czerniczynie - informuje OSP w Czerniczynie.
- Pożar został w porę ugaszony, a właścicielowi została udzielona pomoc przedmedyczna - dodają druhowie z Czerniczyna.
Czytaj: Hrubieszów: Trwa rolniczy protest
W działaniach na miejscu zdarzenia udział wzięły - Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza z Hrubieszowa, Zespół Ratownictwa Medycznego z Hrubieszowa oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Czerniczyna.
Zobacz też:
Gm. Horodło: Śledczy ustalają przyczyny śmierci zaginionego
źródło i fot. OSP Czerniczyn / FB
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz