Wiadomości

Zamknij

Ogólnopolski sukces! [ZDJĘCIA]

mae 08:48, 04.03.2024 Aktualizacja: 20:23, 26.10.2025
Skomentuj Ogólnopolski sukces! [ZDJĘCIA]

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Werbkowicach osiągnęli sukces w ogólnopolskim konkursie pod honorowym patronatem Pierwszej Damy RP Agaty Kornahauser-Dudy.

Uczniowie klasy 1A (nazwa zespołu konkursowego - Multiwitaminki!) pod opieką wychowawcy - Pani Agnieszki Jóźwiak - wzięli udział w etapie jesienno - zimowy XIV edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Zdrowo jem, więcej wiem!" realizowanego przez Fundację BOŚ. Projekt został objęty honorowym patronatem Pierwszej Damy RP Agaty Kornahauser-Dudy.

Nauczycielka wraz ze swoim zespołem konkursowym zrealizowała sześć zadań, których celem było kształtowanie u dzieci postaw prozdrowotnych poprzez:

- uczenie zasad zdrowego odżywiania;

- przekazywanie wiedzy na temat produktów służących zdrowiu i produktów dla zdrowia szkodliwych;

- wypracowanie przekonania, że warto zadbać o zdrowe odżywianie i regularną aktywność fizyczną.

Zespół Multiwitaminki!, spośród 294 zespołów z całej Polski zarejestrowanych w XIV Edycji Projektu - zajął I MIEJSCE.

Serdeczne podziękowania dla Rodziców za pełne zaangażowanie i współpracę przy realizacji zadań konkursowych.

"Multiwitaminki! o zdrowe żywienie dbają,

i dlatego ich brzuszki się dobrze mają.

Aktywność ruchowa to też ważna sprawa -

dla pierwszaków to dobra zabawa."

­

DUMI RODZICE UCZNÓW KLASY 1A

Zobacz też:

Strażacy z wizytą u dzieci

Zerknij na Instagram →

info i fot. MK / Klasa 1 A SP w Werbkowicach

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%