Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Werbkowicach osiągnęli sukces w ogólnopolskim konkursie pod honorowym patronatem Pierwszej Damy RP Agaty Kornahauser-Dudy.
Uczniowie klasy 1A (nazwa zespołu konkursowego - Multiwitaminki!) pod opieką wychowawcy - Pani Agnieszki Jóźwiak - wzięli udział w etapie jesienno - zimowy XIV edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Zdrowo jem, więcej wiem!" realizowanego przez Fundację BOŚ. Projekt został objęty honorowym patronatem Pierwszej Damy RP Agaty Kornahauser-Dudy.
Nauczycielka wraz ze swoim zespołem konkursowym zrealizowała sześć zadań, których celem było kształtowanie u dzieci postaw prozdrowotnych poprzez:
- uczenie zasad zdrowego odżywiania;
- przekazywanie wiedzy na temat produktów służących zdrowiu i produktów dla zdrowia szkodliwych;
- wypracowanie przekonania, że warto zadbać o zdrowe odżywianie i regularną aktywność fizyczną.
Zespół Multiwitaminki!, spośród 294 zespołów z całej Polski zarejestrowanych w XIV Edycji Projektu - zajął I MIEJSCE.
Serdeczne podziękowania dla Rodziców za pełne zaangażowanie i współpracę przy realizacji zadań konkursowych.
"Multiwitaminki! o zdrowe żywienie dbają,
i dlatego ich brzuszki się dobrze mają.
Aktywność ruchowa to też ważna sprawa -
dla pierwszaków to dobra zabawa."
DUMI RODZICE UCZNÓW KLASY 1A
Zobacz też:
info i fot. MK / Klasa 1 A SP w Werbkowicach
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz