Bardzo dobrze nowy sezon rozpoczęli trampkarze starsi Unii Hrubieszów. Podopieczni Piotra Stadnickiego pokonali na własnym boisku OSiR Biłgoraj 3:1. Hattrickiem popisał się kapitan drużyny Oliwier Stadnicki.
Unia Hrubieszów - OSiR Biłgoraj 3:1 (3:0)
Skład Unii Hrubieszów: Jakub Szymaszek, Dawid Stankiewicz, Mikołaj Krzywonos, Wiktor Jasiński, Kacper Głowacz, Maksymilian Wąsak, Oliwier Stadnicki, Erwin Stadnicki, Karol Gnap, Tomasz Pochylczuk, Dawid Serba.
Rezerwowi: Mateusz Hawryluk, Kacper Gaweł, Jarosław Bednarczuk, Krzysztof Pochylczuk, Hubert Boczkowski, Maciej Grodecki.
Bramki dla Unii: Oliwier Stadnicki 10`, 19`, 29`.
Następny mecz nasi trampkarze rozegrają również na własnym boisku. Już w najbliższy wtorek 18 sierpnia o godz. 17:00 podejmiemy LKS Milanów.
info: Unia Hrubieszów, fot. lubiehrubie.pl
https://www.instagram.com/p/CD6nYZuBYE6/?utm_source=ig_web_copy_link
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz