W 4 kolejce IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów wreszcie zdobyła punkty - na swoim stadionie wygrała z Gromem Różaniec. Kryształ bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Gryfem Stary Zamość.
Unia Hrubieszów - Grom Różaniec 1:0 (1:0)
Unia Hrubieszów: Tomczyszyn, A. Oleszczuk (88` Steciuk), Kazan, Pietrusiewicz, Blicharz, Wiejak (84` Herda), Podgórski, Pańko, M. Oleszczuk, Greniuk (64` Wanarski) Szkutnik
Grom Różaniec: Markowicz, Przebysławski, Mielniczek, Przeszło, Lis, Podolak, Halych, Birut, Kaproń (68` Kozyra), Paćkowski (84` G. Działo), Kwiatkowski (78` K. Działo)
Żółte kartki: A. Oleszczuk, Pietrusiewicz, Wanarski, Wiejak, Pańko, Podgórski, Szkutnik - Halych, Birut, Kaproń, G. Działo
Bramki: M. Oleszczuk 22`
Relacja z meczu na stronie Unii:
https://uniahrubieszow-official.klubowo24.pl/Aktualnosci/Szczegoly/3063/unia-wraca-na-wlasciwe-tory
Gryf Gmina Zamość - Kryształ Werbkowice 0:0
Gryf: P. Dobromilski - A. Cymerman, Fidler, D. Dobromilski, Burak, Tomaszewski, Kierepka, A. Wołoch (55` P. Dębicki), Gromek (46` Panas), Krawiec (63` Cebula), Gałka.
Kryształ: Stachyra - Mulawa, Wójtowicz, Śmiałko, Borys, Omański, Rybka, Otręba (66` Jabłoński), Nieradko, Reszczyński, Jarosz (81` Drewniak).
Żółte kartki: Kacper Tomaszewski, Kamil Krawiec - Sergiej Borys, Maciej Wójtowicz, trener Jacek Ziarkowski
Wypowiedzi pomeczowe na lubsport.pl:
https://lubsport.pl/iv-liga-pilka-nozna/sprawiedliwy-remis-gryfa-i-krysztalu
fot. lubiehrubie.pl
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz