We wtorkowym meczu I ligi wojewódzkiej trampkarzy starszych, młodzi piłkarze Unii Hrubieszów zremisowali z LKS Milanów 4:4.
I liga wojewódzka trampkarzy starszych, grupa B
Unia Hrubieszów - LKS Milanów 4:4 (1:2)
Skład Unii Hrubieszów: Jakub Szymaszek, Dawid Stankiewicz, Mikołaj Krzywonos, Wiktor Jasiński, Jarosław Bednarczuk, Oliwier Stadnicki, Karol Gnap, Tomasz Pochylczuk, Dawid Serba, Erwin Stadnicki, Mateusz Olszak
Rezerwowi: Szymon Migas, Antoni Szabat, Hubert Boczkowski, Krzysztof Pochylczuk, Kacper Gaweł, Mateusz Hawryluk
Bramki: Dawid Serba, Oliwier Stadnicki x3
Kolejny mecz nasi trampkarze zagrają 26 Sierpnia o godzinie 16:00 z Orlętami Łuków. Spotkanie zostanie rozegrane w Łukowie.
Relacja z meczu na stronie Unii Hrubieszów:
https://uniahrubieszow-official.klubowo24.pl/Aktualnosci/Szczegoly/3070/remis-trampkarzy-z-milanowem
fot. lubiehrubie.pl
Zobacz też:
https://lubiehrubie.pl/sport/pewna-wygrana-trampkarzy-unii-hrubieszow-na-rozpoczecie-sezonu/
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz