Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Grześ" w Hrubieszowie serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zagłosowali na niego w Internecie.
W maju Międzynarodowa Federacja Unihokeja ogłosiła konkurs dla klubów zajmujących się grą w unihokeja. Przystąpiło do niego ponad 70 klubów z całego świata. Należało złożyć wniosek z opisem dotychczasowej działalności oraz opis tego, jak będzie wykorzystany sprzęt, który klub ewentualnie otrzyma w konkursie. Do konkursu przystąpił również Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Grześ" z Hrubieszowa.
Konkurs odbył się w maju. Na złożone projekty głosować można było tylko internetowo. Głosowanie trwało dwa dni, dlatego należało szybko i sprawnie to wykonać oraz zmobilizować internautów.
Jak się okazało - razem możemy wiele! Oddana ilość głosów przez internautów z Hrubieszowa oraz innych części Polski wystarczyła, żeby klub unihokejowy działający przy Szkole Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie cieszył się z otrzymanego sprzętu.
Sprzęt do unihokeja został dostarczony 1 września.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy pomogli w realizacji naszego projektu. Wartość otrzymanego sprzętu to kwota 3000 zł. Dlatego jeszcze raz dziękujemy!
Zarząd Klubu LUKS Grześ
fot. lubiehrubie.pl
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz