Sport

Zamknij

Podziękowania od LUKS "Grześ"

mae 09:26, 03.09.2020 Aktualizacja: 19:22, 22.10.2025
Skomentuj Podziękowania od LUKS "Grześ"

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Grześ" w Hrubieszowie serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zagłosowali na niego w Internecie.

W maju Międzynarodowa Federacja Unihokeja ogłosiła konkurs dla klubów zajmujących się grą w unihokeja. Przystąpiło do niego ponad 70 klubów z całego świata. Należało złożyć wniosek z opisem dotychczasowej działalności oraz opis tego, jak będzie wykorzystany sprzęt, który klub ewentualnie otrzyma w konkursie. Do konkursu przystąpił również Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Grześ" z Hrubieszowa.

Konkurs odbył się w maju. Na złożone projekty głosować można było tylko internetowo. Głosowanie trwało dwa dni, dlatego należało szybko i sprawnie to wykonać oraz zmobilizować internautów.

Jak się okazało - razem możemy wiele! Oddana ilość głosów przez internautów z Hrubieszowa oraz innych części Polski wystarczyła, żeby klub unihokejowy działający przy Szkole Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie cieszył się z otrzymanego sprzętu.

Sprzęt do unihokeja został dostarczony 1 września.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy pomogli w realizacji naszego projektu. Wartość otrzymanego sprzętu to kwota 3000 zł. Dlatego jeszcze raz dziękujemy!

Zarząd Klubu LUKS Grześ

fot. lubiehrubie.pl

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%