W sobotnim ligowym meczu trampkarze unii Hrubieszów pokonali na własnym boisku Orlęta Łuków 2:0.
Unia Hrubieszów - Orlęta Łuków 2:0 (1:0)
***
Trener Piotr Stadnicki:
- Nic tak nie cieszy, jak wygrana z liderem! (...) Trampkarze Starsi Unii Hrubieszów podejmowali na własnym boisku drużynę Orlęta Łuków - obecnego lidera grupy. W 25 minucie po składnej akcji i zagraniu w uliczkę, Kacper Głowacz strzela bramkę na 1:0 i taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron gospodarze stworzyli kilka składnych akcji, ale dopiero w 60 minucie dobrym strzałem z dystansu Jarek Bednarczuk pokonuje bramkarza gości i podwyższa wynik na 2:0. Do końca meczu graliśmy mądra piłkę i utrzymaliśmy wynik do końca. (...)
fot. lubiehrubie.pl
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz