Sport

Zamknij

Remis Unii z wiceliderem - ZDJĘCIA

mae 09:08, 05.10.2020
Skomentuj Remis Unii z wiceliderem - ZDJĘCIA

Szczęśliwym remisem, uzyskanym przez Unię w 87 minucie, zakończył się niedzielny mecz IV ligi lubelskiej na stadionie w Hrubieszowie z wiceliderem Victorią Żmudź.

W meczu XI kolejki, IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów zremisowała na własnym boisku z Victorią Żmudź. Wywalczony jeden punkt z takim przeciwnikiem, jakim jest Victoria, jest o tyle cenny, że do niedzielnego spotkania Unia Hrubieszów przystąpiła osłabiona kadrowo. W meczu z Victorią nie zagrali: Artur Szkutnik oraz Mateusz Pańko, a dodatkowo przedwcześnie boisko opuścić musiał Michał Wiejak.

Unia Hrubieszów - Victoria Żmudź 1:1 (0:1)

Bramki: Kashay 24`, Podgórski 87`

Unia Hrubieszów: Tomczyszyn, Wanarski, Pietrusiewicz, Turewicz, A, Oleszczuk, Wiejak (35` Blicharz), Podgórski, Steciuk (77` Barszczewski), M.Oleszczuk, Herda (72` Kalaciński), Greniuk

Victoria Żmudź: Zapał, Misiurek, Przychodzień, Kazubski, J. Sawa, K. Sawa, Kashay, Ścibior, Lecki, Sobiech, Bielecki

Rezerwowi: Perdun, Pikul, Kuczyński, Szaran, Kasprzycki, Brzozowski, Flis

Żółte kartki: Steciuk, Pietrusiewicz, A. Oleszczuk, Zając (II trener)

­

Relacja z meczu na stronie Unii »

fot. lubiehrubie.pl

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%