W niedzielnym meczu IV ligi lubelskiej, Kryształ Werbkowice bezbramkowo zremisował na własnym boisku ze świdniczanką Świdnik Mały.
Kryształ Werbkowice - Świdniczanka Świdnik Mały 0:0
Kryształ: Stachyra - Borys (74` Kozioł), Mulawa, Śmiałko, Jabłoński, Denkiewicz, Omański, Rybka, Nieradko, Jarosz (88` Więcaszek), Reszczyński
Świdniczanka: Dejko - Kowalski, Zuber, Kowalewski, Szczerba, Warecki (46` Pędlowski), Kopyciński, Martyna, Żmuda, Miazga (88` Warda), Śliwa
Żółte kartki: Stachyra, Reszczyński, Kozioł - Kowalewski x2, Kowalski, Kopyciński
Czerwona kartka: Kowalewski (26` za dwie żółte)
Sędziował: Wojciech Wójcik (OKS Chełm)
fot. lubiehrubie.pl
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz