7 października na orliku w Mirczu odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Mircze.
W turnieju wzięło udział cztery zespoły: Andoria Mircze, Nadleśnictwo Mircze, Placówka Straży Granicznej w Kryłowie oraz "Banda Grubego".
Mimo padającego deszczu, wszystkie mecze stały na wysokim poziomie. Medale ufundowała Wójt Gminy Mircze - Marta Małyszek.
Kolejność końcowa:
1. Andoria Mircze
2. Nadleśnictwo Mircze
3. Placówka Straży Granicznej w Kryłowie
4. Banda Grubego
Sędzią był zawodowy zawodnik Olimpu Mircze Krystian Makara.
Drużyna zwycięska zagrała w składzie: Kacper Matysiak, Karol Łukaszczyk, Kamil Sitarz, Hubert Dziadosz, Szymon Maj, Kacper Ciosmak oraz Gabriel Ciosmak.
info i fot. UG Mircze
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz