Sport

Zamknij

Pięć medali młodych lekkoatletów w zawodach wojewódzkich LDK

mae 11:57, 12.10.2020 Aktualizacja: 20:47, 01.10.2025
Skomentuj Pięć medali młodych lekkoatletów w zawodach wojewódzkich LDK

W dniu 3 października 2020 r. w Lublinie odbył się Wojewódzki Finał Lekkoatletyka Dla Każdego, w którym pod kierownictwem trenera Mirosława Kamienia udział wzięło 17 młodych lekkoatletów reprezentujących Unię Hrubieszów i szkoły: 11 osób z SP Horodło, 4 z SP 1 Hrubieszów i 2 z SP 3 Hrubieszów.

Ze strony - MKS Unia Hrubieszów Lekkoatletyka

Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych - dzieci starszych (rocznik 2007/2008) i dzieci młodszych (rocznik 2009/2010).

Wszystkie zdobyte medale, zostały w biegach na 600m

Złoty medal

- zdobyła Karolina Jańczuk Tomaszewska (2007/08) SP Horodło.

Srebrne medale wywalczyli:

- Wiktoria Kaczyńska (SP Horodło) i Maciej Borzęcki (oboje kategoria 2009/10),

- Jakub Szustakowski Jakub (2007/8) - obaj SP 1 Hrubieszów

Brązowy medal

- Mikołaj Czerkawski (2009/10) - SP 1 Hrubieszów

***

Wyniki z komunikatu

Dziewczęta U 14 (2007/2008)

Gabriela Śmietanka 2008 SP 3 Hrubieszów 60 m - 10.78

Ada Śmietanka 2008 SP 3 Hrubieszów 300 m - ?

Martyna Seredyńska 2007 SP Horodło 300 m - 58,46

Karolina Jańczuk 2007 SP Horodło 600 m, - 1:58,27

Amelia Wróbel 2007 SP Horodło 600 m - 2:16,38

Julia Wojciechowska 2007 SP Horodło 600 m - 2:18,50

Laura Kaczyńska 2008 SP Horodło 300 m - 49,15

Chłopcy U14

Adrian Czerwiński 2007 SP Horodło 600 m - 2:06,07

Jakub Nej 2007 SP Horodło 600 m - 2:07,05

Jakub Szustakowski 2007 SP 1 Hrubieszów 600 m - 1:49,98

Jakub Koszałka 2007 SP 1 Hrubieszów 600 m - 1:55,61

Jakub Jańczuk 2008 SP Horodło 600 m - 1:59,28

Dziewczęta U 12 (2009/2010)

Wiktoria Kaczyński 2010 SP Horodło 600 m - 2:38,24

Natalia Wesołowska 2009 SP Horodło 300 m - 60,80

Chłopcy U12

Maciej Borzęcki 2009 SP 1 Hrubieszów 600 m - 2:07,18

Mikołaj Czerkawski 2009 SP 1 Hrubieszów 600 m - 2:07,55

***

mak - Niestety, zaszły pomyłki z klasyfikacją miejsc i wyników, tak to widział trener Mirosław Kamień.

- Moja teoria jest taka, że w komunikacie w pierwszej serii na 300m U-14 na 100% wygrała moja uczennica Julia Szpyrka a 3 była Martyna Seredyńska - 58,46 (ona o dziwo jest w komunikacie). W drugiej serii U14 druga dobiegła Laura Kaczyńska (za dziewczyną z Zamościa) i wynik jest zbieżny z tym, co sam łapałem (49,15 w komunikacie). Brakuje też wyniku Ady Śmietanki z serii ostatniej, której nie ma, a uzyskała wynik w granicy 54" - 55". Na 60 m biegała Gabrysia Śmietanka, w 1 serii U14, ale widzę, że wpisali ją, jako SP Horodło zamiast SP 3 Hrubieszów. Oczywiście brak też Ady Śmietanki na 300m

***

Wyniki:

LDK_Komunikat_2020.xlsx

Opracował - mak

Fot. MKS Unia Hrubieszów

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%