W dniu 3 października 2020 r. w Lublinie odbył się Wojewódzki Finał Lekkoatletyka Dla Każdego, w którym pod kierownictwem trenera Mirosława Kamienia udział wzięło 17 młodych lekkoatletów reprezentujących Unię Hrubieszów i szkoły: 11 osób z SP Horodło, 4 z SP 1 Hrubieszów i 2 z SP 3 Hrubieszów.
Ze strony - MKS Unia Hrubieszów Lekkoatletyka
Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych - dzieci starszych (rocznik 2007/2008) i dzieci młodszych (rocznik 2009/2010).
Wszystkie zdobyte medale, zostały w biegach na 600m
Złoty medal
- zdobyła Karolina Jańczuk Tomaszewska (2007/08) SP Horodło.
Srebrne medale wywalczyli:
- Wiktoria Kaczyńska (SP Horodło) i Maciej Borzęcki (oboje kategoria 2009/10),
- Jakub Szustakowski Jakub (2007/8) - obaj SP 1 Hrubieszów
Brązowy medal
- Mikołaj Czerkawski (2009/10) - SP 1 Hrubieszów
***
Wyniki z komunikatu
Dziewczęta U 14 (2007/2008)
Gabriela Śmietanka 2008 SP 3 Hrubieszów 60 m - 10.78
Ada Śmietanka 2008 SP 3 Hrubieszów 300 m - ?
Martyna Seredyńska 2007 SP Horodło 300 m - 58,46
Karolina Jańczuk 2007 SP Horodło 600 m, - 1:58,27
Amelia Wróbel 2007 SP Horodło 600 m - 2:16,38
Julia Wojciechowska 2007 SP Horodło 600 m - 2:18,50
Laura Kaczyńska 2008 SP Horodło 300 m - 49,15
Chłopcy U14
Adrian Czerwiński 2007 SP Horodło 600 m - 2:06,07
Jakub Nej 2007 SP Horodło 600 m - 2:07,05
Jakub Szustakowski 2007 SP 1 Hrubieszów 600 m - 1:49,98
Jakub Koszałka 2007 SP 1 Hrubieszów 600 m - 1:55,61
Jakub Jańczuk 2008 SP Horodło 600 m - 1:59,28
Dziewczęta U 12 (2009/2010)
Wiktoria Kaczyński 2010 SP Horodło 600 m - 2:38,24
Natalia Wesołowska 2009 SP Horodło 300 m - 60,80
Chłopcy U12
Maciej Borzęcki 2009 SP 1 Hrubieszów 600 m - 2:07,18
Mikołaj Czerkawski 2009 SP 1 Hrubieszów 600 m - 2:07,55
***
mak - Niestety, zaszły pomyłki z klasyfikacją miejsc i wyników, tak to widział trener Mirosław Kamień.
- Moja teoria jest taka, że w komunikacie w pierwszej serii na 300m U-14 na 100% wygrała moja uczennica Julia Szpyrka a 3 była Martyna Seredyńska - 58,46 (ona o dziwo jest w komunikacie). W drugiej serii U14 druga dobiegła Laura Kaczyńska (za dziewczyną z Zamościa) i wynik jest zbieżny z tym, co sam łapałem (49,15 w komunikacie). Brakuje też wyniku Ady Śmietanki z serii ostatniej, której nie ma, a uzyskała wynik w granicy 54" - 55". Na 60 m biegała Gabrysia Śmietanka, w 1 serii U14, ale widzę, że wpisali ją, jako SP Horodło zamiast SP 3 Hrubieszów. Oczywiście brak też Ady Śmietanki na 300m
***
Wyniki:
Opracował - mak
Fot. MKS Unia Hrubieszów
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz