Sport

Zamknij

Derby dla Hrubieszowa. Unia - Kryształ 2:1 - ZDJECIA, WIDEO

mae 10:10, 16.11.2020
Skomentuj Derby dla Hrubieszowa. Unia - Kryształ 2:1 - ZDJECIA, WIDEO

Derby powiatu hrubieszowskiego dla Unii. W meczu 18 kolejki IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów wygrała 2:1 z drużyną Kryształu Werbkowice.

Bramki dla Unii na wagę trzech punktów zdobyli: Mariusz Podgórski oraz Mateusz Pańko, dla Kryształu gola strzelił Patryk Nieradko.

­

 

Unia Hrubieszów - Kryształ Werbkowice 2:1 (0:0)

Bramki: Podgórski 55`(k), Pańko 81` - Nieradko 82`

Skład Unii Hrubieszów: Krawczuk, Wanarski, A. Oleszczuk, Turewicz, Herda, Wiejak, Kamiński, Podgórski, Pańko, Steciuk (75` Barszczewski), M. Oleszczuk

Skład Kryształu Werbkowice: Suchodolski, Jabłoński, Mulawa, Śmiałko, Borys, Denkiewicz (76` Nieradko), Sas, Rybka, Jarosz (46` Maszewski), Otręba (63` Więcaszek), Omański (83` Dec)

Żółte kartki: Pańko, Herda - Jabłoński, Borys, Maszewski, Wójtowicz

­

» Relacja z meczu na stronie Unii

 

Karny dla Unii:

fot. lubiehrubie.pl

Skrót meczu:

[WIDEO]965[/WIDEO]

=emb_title

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%