Derby powiatu hrubieszowskiego dla Unii. W meczu 18 kolejki IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów wygrała 2:1 z drużyną Kryształu Werbkowice.
Bramki dla Unii na wagę trzech punktów zdobyli: Mariusz Podgórski oraz Mateusz Pańko, dla Kryształu gola strzelił Patryk Nieradko.
Unia Hrubieszów - Kryształ Werbkowice 2:1 (0:0)
Bramki: Podgórski 55`(k), Pańko 81` - Nieradko 82`
Skład Unii Hrubieszów: Krawczuk, Wanarski, A. Oleszczuk, Turewicz, Herda, Wiejak, Kamiński, Podgórski, Pańko, Steciuk (75` Barszczewski), M. Oleszczuk
Skład Kryształu Werbkowice: Suchodolski, Jabłoński, Mulawa, Śmiałko, Borys, Denkiewicz (76` Nieradko), Sas, Rybka, Jarosz (46` Maszewski), Otręba (63` Więcaszek), Omański (83` Dec)
Żółte kartki: Pańko, Herda - Jabłoński, Borys, Maszewski, Wójtowicz
» Relacja z meczu na stronie Unii
Karny dla Unii:
fot. lubiehrubie.pl
Skrót meczu:
[WIDEO]965[/WIDEO]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz