Nowym trenerem drużyny seniorskie Unii Hrubieszów został Waldemar Kogut, który ostatnio pełnił funkcję szkoleniowca Olimpii Miączyn.
Trener Waldemar Kogut posiada licencję UEFA B.
Pierwsze zajęcia z piłkarzami zaplanowano na 5 lipca, na sześć tygodni do rozpoczęcia rozgrywek. W tym czasie drużyna zagra 4-5 meczów kontrolnych oraz Puchar Starosty:
- 10.07 - Puchar Starosty (w Hrubieszowie)
- 17.07 - Orzeł Srebrzyszcze (w Hrubieszowie)
- 25.07 - Granica Dorohusk (w Dorohusku)
- 31.07 - Unia Rejowiec (w Hrubieszowie)
- 07.08 - Andoria Mircze
(Terminy meczów mogą ulec zmianie)
Wywiad z nowym trenerem na stronie Unii Hrubieszów »
(info, grafika: Unia Hrubieszów)
Zobacz też:
Kolejny medal na Mistrzostwach Polski Rafała Fedaczyńskiego!
https://lubiehrubie.pl/sport/kolejny-medal-na-mp-rafala-fedaczynskiego/
[WIDEO]1226[/WIDEO]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz