W sobotę, 27 listopada 2021 r. w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych, w których udział wzięła siedmioosobowa grupa zawodników MKS Unia Hrubieszów (4 juniorów młodszych i 3 masterów). Znakomicie zaprezentował się w biegach Masters Artur Kern zdobywając złoty medal open i w kategorii wiekowej M40.
Mastersi
1. Artur Kern i 1. M.40
5. miejsce w kategorii M35 zajął Tomasz Janowski
a 6. Łukasz Zosiuk.
W biegach młodzieżowych - juniorek i juniorów młodszych:
- najlepiej zaprezentował się Filip Cierech z ZS nr 2 Hrubieszów zajmując 33 miejsce w biegu na 5 km,
- Sandra Bęsiuk (ZS nr 2 Hrubieszów) zajęła 40 miejsce na 3 km, a Kinga Czerwińska (LO Horodło) 49. na 2 km,
- na 3 km Karol Mróz (ZS nr 3 Hrubieszów) był 54, w tym biegu brązowy medal wywalczył Bartosz Kitliński z UMCS Lublin.
Zawody rozgrywane były na trudnej i bardzo dobrze przygotowanej trasie.
Pełne wyniki na stronie domtel.pl.
Opracował - mak
Foto - MKS Unia Hrubieszów i Marek Hubert Kitliński
Zobacz też:
Biegi i marsze niepodległościowe w Hrubieszowie w 2021 r. - wyniki (ZDJĘCIA)
https://lubiehrubie.pl/sport/biegi-i-marsze-niepodleglosciowe-w-hrubieszowie-w-2021-r-wyniki-zdjecia/
[WIDEO]2483[/WIDEO]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz