W dzisiejszym meczu IV ligi lubelskiej, Kryształ Werbkowice pokonał na własnym boisku Hetmana Zamość 3:2, mimo że po 13 minutach gry przegrywał 0:2.
Kryształ Werbkowice - Hetman Zamość 3:2 (2:2)
Bramki: Mulawa (21`, 46`), Rybka (42` - po rzucie karnym) - Miedźwiedź (2`), Wójcik (13`)
Kryształ: Rojek - Borys, Lis, Wójtowicz (90` Śmiałko), Pupeć, Mulawa, Jarosz, Denkiewicz (73`Sas), Oleszczuk (46` Reszczyński), Rybka, Grzęda (63` Omański)
Hetman: Wyłupek - Bator, Ibarguen, Drobik, Kaznokha, Gierowski, Herda, Wójcik (63`Szura), Łapiński, Maziarka (73`Dajos)
Żółte kartki: Denkiewicz, Jarosz, Pupeć, Wójtowicz, Lis - Łapiński, Bator, Wyłupek, Kaznokha, Ibarguen, Szura
Arbiter główny: Łaba (OKS Zamość)
Widzów: 150
Relacja z meczu na stronie Kryształu »
(info i fot. Kryształ Werbkowice)
Zobacz też:
Plebiscyt piłkarski Kroniki Tygodnia za rok 2021 rozstrzygnięty. Piotr Kot działaczem roku
https://lubiehrubie.pl/sport/plebiscyt-pilkarski-kroniki-tygodnia-za-rok-2021-rozstrzygniety-piotr-kot-dzialaczem-roku/
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz