Za nami już ponad połowa II edycji "Wielkiej Wyprawy" - dotarliśmy do Sandomierza.
Droga była bardzo przyjemna - malownicze wsie, pachnące sady to krajobraz, który dziś mogliśmy podziwiać. Nie obeszło się również bez promu, którym dostaliśmy się do Tarnobrzega. Tam mieliśmy okazję spotkać się z prezydentem - panem Dariuszem Bożkiem i podziękować za wsparcie naszej akcji. Dodatkowo, w towarzystwie pana prezydenta dotarliśmy do zamku. Po jego obejrzeniu ruszyliśmy do Sandomierza, gdzie dotarliśmy późnym popołudniem.
Ekipa Wielkiej Wyprawy w składzie:
Łukasz Paruzel, Jakub Wójcik, Szymon Ziółek
ZDJĘCIA:
info i fot. Ekipa Wielkiej Wyprawy
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz