8 października w Lesku odbył się Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży Karate Kyokushin o puchar Biesa i Czada, w którym udanie wystartowali młodzi zawodnicy z Hrubieszowa.
W turnieju wzięło udział blisko 120 zawodników.
Przywieźliśmy 5 medali - 3 złote, 2 brązowe.
Naszą Sekcję Karate Hrubieszów reprezentowało 8 młodych zawodników:
Krygowska Zuzanna 1 m-c
Lipian Adam 1 m-ce
Hałas Natalia 1 -m-e
Kasztelańska Iga 3 m-ce
Płonkowski Paweł 3 m-ce
Rosińska Patrycja 5 m-ce
Borek Maja 5 m-ce
Kot Izabela 5 m-ce
Dziękujemy Sensei Robert Dymek Klub Karate Kyokushin - Lesko za zaproszenie i za dobry turniej.
Wszystkim startującym gratulujemy oraz życzymy kolejnych udanych startów. Chcielibyśmy również podziękować niezawodnym rodzicom, którzy gorąco dopingowali oraz motywowali naszych karateków.
ZDJĘCIA:
info i fot. M. Wołos
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz