4 grudnia 2022 roku, w świetlicy wiejskiej w Podhorcach, rozegrany został Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o puchar Sołtysa wsi Podhorce.
W turnieju uczestniczyło 40 zawodników i zawodniczek.
W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:
Młodziczki:
1. Zofia Bieńko - S.P. Podhorce
2. Karina Nieradko - S.P. nr 2 Hrubieszów
3. Julia Drewniak - S.P. Podhorce
4. Julia Omelczuk - S.P. Malice
Młodzicy:
1. Marcin Wawer - S.P. Gozdów
2. Bartłomiej Kozielski - S.P. Kozodawy
3. Rafał Nieradko - S.P.nr 2 Hrubieszów
4. Kamil Tracewski - S.P. Podhorce
5. Ksawery Kocaj - S.P. Podhorce
Juniorki:
1. Martyna Kidyba - S.P. Podhorce
2. Katarzyna Daruk - Z.S. nr 1 Hrubieszów
3. Justyna Chaciewicz - S.P. Podhorce
Juniorzy:
1. Mateusz Magdziak - Z.D.Z Zamość
2. Wojciech Góra - S.P. Werbkowice
3. Mateusz Dec - Z.S. nr 1 Hrubieszów
4. Igor Łukaszczuk - S.P. Werbkowice
5. Maciej Zając - L.O. Staszic Hrubieszów
Seniorki:
1. Danuta Muzyczka - Werbkowice
2. Magdalena Kocaj - Wilków
3. Maja Jankowska - Hrubieszów
Seniorzy:
1. Damian Dąbrowski - Podhorce
2. Ernest Krusiewicz - Peresołowice
3. Kamil Słupski - Podhorce
4. Paweł Bakowski - Werbkowice
5. Maciej Wójtowicz - Werbkowice
6. Patryk Nieradko - Hrubieszów
Oldboje:
1. Daniel Dąbrowski - Podhorce
2. Kazimierz Słupski - Podhorce
3. Paweł Kordończuk - Podhorce
Puchary, medale i dyplomy wręczali zwycięzcom - Sołtys wsi Podhorce Marzanna Bieńko i Prezes OSP Podhorce - Stanisław Letnianczyn.
Organizatorami turnieju byli: Sołtys wsi Podhorce, Rada Sołecka, OSP Podhorce, KGW Podhorce i Szkoła Podstawowa w Podhorcach.
Sędzia Główny - Danuta Muzyczka.
info i fot. Danuta Muzyczka
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz