29 lutego 2024 roku w Hali Sportowej im. Bronisława Malinowskiego w Werbkowicach, rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Federacji Związków Zawodowych Pracowników Przemysłu Cukrowniczego w Polsce.
Uroczystego otwarcia turnieju, dokonał pan Adam Olszewski - przewodniczący Federacji ZZPPC w Polsce.
W rozgrywkach wzięły udział następujące drużyny :
Cukrownia Dobrzelin
Cukrownia Nakło
Centrala Krajowej Grupy Spożywczej
Cukrownia Werbkowice
Po bardzo zaciętych pojedynkach zwyciężyli:
Kategoria drużynowa:
1. Cukrownia Nakło II
2. Cukrownia Nakło I
3. Cukrownia Werbkowice I
Kategoria Indywidualna:
1. Fuerst Dariusz
2. Toton Michał
3. Janeczko Mirosław
Zobacz: Dziewczęta z Jedynki mistrzyniami powiatu w mini koszykówce
W turnieju, gościnnie zagrali uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej Ośrodka Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczego w Alojzowie, którym towarzyszyli opiekunowie: Halina Szpuga - przewodnicząca zarządu, Marta Piotrowska-Lackowska - wiceprzewodnicząca zarządu, Diana Jarosz - kierownik drużyny.
Oto zwycięzcy tej rywalizacji:
Kategoria Kobiet
1. Marzęta Aleksandra
2. Maciąg Aleksandra
Kategoria mężczyzn
1. Ciucki Dariusz
2. Kukiełka Witold
Mikst
1. Maciąg Ola / Kukiełka Witold
2. Marzęta Ola / Ciucki Dariusz
Zwycięzcy i wszyscy uczestnicy turnieju zostali udekorowani pucharami, medalami, dyplomami i upominkami a dekoracji dokonali:
- przewodniczący Federacji ZZPPC w Polsce - Adam Olszewski,
- dyrekcja Cukrowni Werbkowice - Maryla Symczuk, Krzysztof Mięczak, Edmund Kawka,
- dyrektor Departamentu Logistyki KGS - Grzegorz Ziółkowski,
- przewodniczący Związków Zawodowych KGS Oddział Werbkowice - Marek Bieńkowski.
Turniej, pod każdym względem, stał na bardzo wysokim poziomie, uczniowie Szkoły Podstawowej w Werbkowicach pięknie wystrojeni, wyprowadzali na parkiet wszystkie drużyny. A o stroje zadbała nauczycielka W-F S.P. w Werbkowicach, Ewa Koźmińska.
Turniej sędziowali:
- Zbigniew Krawczuk - sędzia główny
- sędziowie przy stołach - Danuta Muzyczka, Łukasz Juszczuk, Marcin Krawczyk, Marcin Śpiączka.
W dniach 16 - 17 maja 2024 roku, Cukrownia Werbkowice wraz z ZZP KGS zapraszają na siatkarski turniej pracowników Krajowej Grupy Spożywczej, który zostanie rozegrany w hali sportowej w Werbkowicach.
Zobacz też:
Chłopcy z Trójki mistrzami powiatu w mini koszykówce
info: Danuta Muzyczka, fot. Ryszard Mazurkiewicz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz