Sport

Zamknij

Turniej związkowców [ZDJĘCIA]

mae 07:41, 06.03.2024 Aktualizacja: 18:57, 26.10.2025
Skomentuj Turniej związkowców [ZDJĘCIA]

29 lutego 2024 roku w Hali Sportowej im. Bronisława Malinowskiego w Werbkowicach, rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Federacji Związków Zawodowych Pracowników Przemysłu Cukrowniczego w Polsce.

Uroczystego otwarcia turnieju, dokonał pan Adam Olszewski - przewodniczący Federacji ZZPPC w Polsce.

W rozgrywkach wzięły udział następujące drużyny :

Cukrownia Dobrzelin

Cukrownia Nakło

Centrala Krajowej Grupy Spożywczej

Cukrownia Werbkowice

Czytaj: Dziewczęta z Jedynki trzecie a chłopcy z Trójki na czwartym miejscu w półfinale wojewódzkim w mini piłce ręcznej

Po bardzo zaciętych pojedynkach zwyciężyli:

Kategoria drużynowa:

1. Cukrownia Nakło II

2. Cukrownia Nakło I

3. Cukrownia Werbkowice I

Kategoria Indywidualna:

1. Fuerst Dariusz

2. Toton Michał

3. Janeczko Mirosław

Zobacz: Dziewczęta z Jedynki mistrzyniami powiatu w mini koszykówce

W turnieju, gościnnie zagrali uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej Ośrodka Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczego w Alojzowie, którym towarzyszyli opiekunowie: Halina Szpuga - przewodnicząca zarządu, Marta Piotrowska-Lackowska - wiceprzewodnicząca zarządu, Diana Jarosz - kierownik drużyny.

Oto zwycięzcy tej rywalizacji:

Kategoria Kobiet

1. Marzęta Aleksandra

2. Maciąg Aleksandra

Kategoria mężczyzn

1. Ciucki Dariusz

2. Kukiełka Witold

Mikst

1. Maciąg Ola / Kukiełka Witold

2. Marzęta Ola / Ciucki Dariusz

Zwycięzcy i wszyscy uczestnicy turnieju zostali udekorowani pucharami, medalami, dyplomami i upominkami a dekoracji dokonali:

- przewodniczący Federacji ZZPPC w Polsce - Adam Olszewski,

- dyrekcja Cukrowni Werbkowice - Maryla Symczuk, Krzysztof Mięczak, Edmund Kawka,

- dyrektor Departamentu Logistyki KGS - Grzegorz Ziółkowski,

- przewodniczący Związków Zawodowych KGS Oddział Werbkowice - Marek Bieńkowski.

Turniej, pod każdym względem, stał na bardzo wysokim poziomie, uczniowie Szkoły Podstawowej w Werbkowicach pięknie wystrojeni, wyprowadzali na parkiet wszystkie drużyny. A o stroje zadbała nauczycielka W-F S.P. w Werbkowicach, Ewa Koźmińska.

Turniej sędziowali:

- Zbigniew Krawczuk - sędzia główny

- sędziowie przy stołach - Danuta Muzyczka, Łukasz Juszczuk, Marcin Krawczyk, Marcin Śpiączka.

W dniach 16 - 17 maja 2024 roku, Cukrownia Werbkowice wraz z ZZP KGS zapraszają na siatkarski turniej pracowników Krajowej Grupy Spożywczej, który zostanie rozegrany w hali sportowej w Werbkowicach.

Zobacz też:

Chłopcy z Trójki mistrzami powiatu w mini koszykówce

Zerknij na Instagram →

info: Danuta Muzyczka, fot. Ryszard Mazurkiewicz

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%