W niedzielę 4 VIII 2024 r. na trasie Mircze - Gródek, liczącej 27,6 km, Stowarzyszenie Hrubieszów na Rowerach przeprowadziło III Grand Prix Hrubieszowa. W klasyfikacji open mężczyzn najszybszy był Wojciech Kuziara, wyprzedzając Robert Szczuca (obaj z Presto Leżajsk). Wśród kobiet wygrała ich koleżanka klubowa Małgorzata Szczuc, przed Barbarą Żukowska z Lublina.
W klasyfikacji "najlepszy z Hrubieszowa" na podium stanęli:
Czytaj: Janek Śmietanka powołany przez PZLA na Mistrzostwa Świata Juniorów!
Więcej informacji o Grand Prix i inne wiadomości oraz galerie na stronie - Hrubieszów Na Rowerach →
IV Grand Prix odbędzie się w niedzielę 8 września na trasie Gołębie - Gródek liczącej 18 km.
Zobacz też:
Lekka atletyka. Najlepsi na Zamojszczyźnie - dziesięciobój
Chcesz podzielić się informacjami z Hrubieszowa i powiatu hrubieszowskiego z Czytelnikami lubiehrubie? Prześlij info i zdjęcia na adres [email protected]
Opracował - mak, fot. organizator SHnR
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz