Region

Zamknij

Ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy NOSG - zdjęcia

mae 17:26, 04.09.2020
Skomentuj Ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy NOSG - zdjęcia

Dziś, w komendzie Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odbyło się ślubowanie 17 nowo przyjętych funkcjonariuszy SG. Zbiórka odbyła się w asyście pocztu sztandarowego NOSG.

Rotę ślubowania odczytał Komendant Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg. SG Jacek Szcząchor, zaś błogosławieństwa nowym funkcjonariuszom udzielili kapelani.

Nowo przyjęci funkcjonariusze Straży Granicznej, najbliższy czas spędzą w ośrodku szkoleniowym SG, by jeszcze jesienią powrócić do służby w ochronie granicy państwowej.

***

Służbę w Straży Granicznej może pełnić osoba:

- o nieposzlakowanej opinii,

- która nie była karana za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,

- korzystająca w pełni z praw publicznych,

- posiadająca co najmniej średnie wykształcenie,

- posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do służby,

- gotowa podporządkować się szczególnej dyscyplinie,

- dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych,

- posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej (warunek nie dotyczy kobiet oraz absolwentów szkół wyższych),

- która podda się procedurze kwalifikacyjnej i zda egzamin w jednym z Ośrodków Szkolenia SG.

***

Szczegółowe informacje dotyczące naboru do służby znajdują się w znajdują się na stronie internetowej NOSG:

https://www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl/nos/praca/funkcjonariusze/17203,Wznowiono-rekrutacje-do-sluzby-w-Nadbuzanskim-Oddziale-Strazy-Granicznej.html

(info i fot. NOSG)

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%